Otel Pansiyon Arayın
Şehir:
İlçe :
Bölge:
 
ANTALYA Şehir Bilgisi
Şehir: ANTALYA Nüfus: 1.919.729
Yüzölçüm: 20723 km2 Trafik No: 07

Antalya`ya Burdur tarafından gelişte Korkuteli yönüne dönerek Elmalı üzerinden Sütleğen beldesine, oradan Kalkan`a, Kaş`a veya Antalya`nın batı sınırı Pataraya geçebilirsiniz. Korkuteli, Elmalı ve Akseki ilçelerinin denizle ilgisi yok. Bu ilçeler Antalya`da aynı anda hem yaz hemde kış olmasının; kış tarafıdır.
Antalya`ya çam ormanlarının arasından keskin virajlarla giriş Kepezaltı`dır, buradan şehir başlar. Solunuzda Antalya Metrosunun ilk durağından metroya binerseniz sizi eski Antalya belediyesine, dönerciler çarşısının olduğu ışıklar caddesinin başlangıcına ve kaleiçine yakın doğu garajına kadar götürür.
Metroya binmeyerek devam ettiğinizde ilk dönel kavşak sola Serik, Belek, Manavgat, Side, Alanya doğusundaki son ilçe Gazipaşa`ya kadar gözünüzün alabildiğine kalabalık yapılarıyla sahil şeridi uzanır taki Alanya`dan sonrasına kadar böyle devam eder. Gazipaşa`ya yaklaştığınızda artık binaların yerini deniz ve muz bahçeleri görüntüsü alır.
Antalya girişindeki ilk dönel kavşağa tekrar dönersek, yolumuza ilk çıkan Konyaaltı-Kemer yön tabelasından girmeyerek devam edip 2. tabeladan sağa Konyaaltı - Kemer-Kumluca yönüne devam ederek eski Kemer yoluna Konyaaltı plajlarına inersiniz, solunuz deniz sağınız oteller ve pansiyonlarla dolu. Devamında Beldibi, Göynük, Kemer, Tekirova, Olimpos, Çıralı, Adrasan, Kekova, Kumluca, Finike, Demre, Kaş. Konyaaltının tam aksi istkametine gittiğinizdede yatlimanı ve ışıklar caddesinden devam ederek( Yatlimanı Kaleiçi denize girilebilecek tesisler var ) yolun sonunda siz solunuzdan devam ederek eski Lara yoluna girdiğinizde bu yol üzeri ve sokak araları her bütçeye uygun oteller ve pansiyonlarla dolu, yolun bitimi Karpuz Kaldıran Askeri Tesisi ve Örnekköy devamında beach cluplar ve Oteller bölgesi olan Kundu. İyi tatiller dileriz.

CASTLE MOTEL
CASTLE MOTEL
İlçe: SİDE
Bölge:
Adres: Side beldesi Selimiye Cad. Otopark arkası-Antik side
0 yorum 4171 gösterim
 
OTEL CANLAR KAPADOKYA
OTEL CANLAR KAPADOKYA
İlçe: SİDE
Bölge:
Adres: Selimiye mah. Kumköy yolu Turtel Karşısı
0 yorum 6053 gösterim
 
PALMİYE APART OTEL
PALMİYE APART OTEL
İlçe: SİDE
Bölge:
Adres: Yalı Mah.1145 sok.No:2 Corolla Otel Karşısı
0 yorum 5392 gösterim
 
YAKAMOZ MOTEL BAR RESTAURANT
YAKAMOZ MOTEL BAR RESTAURANT
İlçe: SİDE
Bölge:
Adres: Selimiye Mah.No:78
0 yorum 5411 gösterim